Breaking News
 |  | 

Inne

Brąz i na jesień i na wiosnę

img-responsive

Znalazłeś idealny brązowy kawałek dla Twojej stylizacji? To idealna kurtka, pasek rypsowy, torebka , najlepsza para butów… Zastanawiasz się co pasuje do brązu i jak możesz zmienić te kluczowe elementy we wspaniały strój? To pytanie na pewno znajduje się w pierwszej dziesiątce pytań do stylisty. Oto więc niezawodny przewodnik jak i co dopasować do koloru brązowego dla mężczyzn i kobiet.

Będąc ciepłym kolorem, brąz automatycznie dobrze komponuje się z innymi kolorami i odcieniami z ciepłej rodziny. Nie oszukujmy się również, że brąz i gorący róż mogą świetnie wyglądać w zestawie do sypialni… ale noszenie ich razem nie zawsze będzie dobrze wyglądać lub pasować do pory roku. Aby ułatwić nawigację, podzielę artykuł według pór roku, widzianych oczami świata mody – wiosny i jesieni.

Brąz w wydani wiosennym

Brąz doskonale komponuje się z ciepłymi kolorami, takimi jak żółty, pomarańczowy i czerwony, ale na wiosnę możesz wyglądać jak drzewo o zmieniających się liściach i tym samym będziesz trochę poza sezonem. Wiosenny look dopasuje się do brązu z chłodniejszymi tonami, takimi jak ciemne, bogate zielenie, błękity i głębokie ziemiste fiolety.
Zielone i fioletowe to hybrydy, co oznacza iż w zależności od odcienia, kolor zielony lub fioletowy będzie bardziej pasował do kolorów chłodnych lub ciepłych, ale nie do obu. Na przykład lawenda, która ma jaśniejszy fiolet, wpadnie w ciepłe kolory, podczas gdy bakłażan, który ma więcej niebieskiego, będzie miał kolor chłodny.

Dla mężczyzn:
Idealnym strojem byłaby giętka brązowa zamszowa torba w połączeniu z białym/kremowym kardiganem/bluzą, wąskimi granatowymi chinosami, paskiem w podobnym kolorze.

Dla Pań:
Godnym zdjęcia strojem byłaby brązowa zamszowa torba na kremową sukienkę, obcisły pasek w kolorze lodowoniebieskim i pasujące na plecach paski z miętowo zieloną miękką czapką. Kolory mogą wyprowadzić Cię ze strefy komfortu, ale w rzeczywistości będziesz gotowa na Vogue i urocza jak guzik.

Brąz jesienią

Jesień jest zupełnie odwrotna, zarówno pod względem pogody, jak i stylu, dlatego zapożyczenie kolorów z cieplejszej części koła kolorów pomaga dopasować się do pory roku i wyglądać przytulnie. Strój w analogicznych kolorach (kolory zbliżone do siebie na kole kolorów) świetnie prezentuje się jesienią.

Dla mężczyzn:
Brązowa kurtka i półbuty w połączeniu z pomarańczowymi spodniami i spaloną pomarańczową koszulką będą wyglądać intensywnie przytulnie i ciepło niezależnie od pogody wokół Ciebie.

Dla kobiet:
Brązowy szalik na musztardowo-żółtej bluzce w połączeniu ze spódnicą w kolorze wielbłąda powie wszystkim wokół, że obejmuje sezon i dobrze wygląda!

Jedną z rzecz, przed którymi się ostrzega, jest mieszanie się z brązową rodziną: Karmel i karmelek, ciemny dąb i wiśnia czy czekolada z kakao. Więc nie baw się czarną sztuką i nie wyglądaj jak brązowy Gandalf!

Tags
braz-i-na-jesien-i-na-wiosne

ABOUT THE AUTHOR