Breaking News
 |  | 

Wnętrze

Domek w pół roku

img-responsive

Bez względu na wiek coraz więcej osób z przerażeniem patrzy na mikroskopijne mieszkania w blokach. Maleńkie pokoje A także aneksy kuchenne w i tak już małym salonie nie przekonują do zakupu takiego lokum. Z tego też powodu coraz więcej osób myśli o zakupie lub budowie domu. Jednak ta inwestycja jest według nas kosztowna. Jeżeli jednak mamy własną działkę, dużo dobrych chęci, bardzo chcemy mieć w końcu swoje cztery kąty i co ważne nie chcemy mieszkać w bloku, to warto zastanowić się nad budową domu szkieletowego. W końcu to wcale nie jest takie trudne jak mogłoby się wydawać. Przecież nasz wymarzony domek nie musi mieć wielkich rozmiarów ani być w ofercie dewelopera.

Marzenie o domku z drewna

Możemy w takiej sytuacji zdecydować się na dom szkieletowy, który ostatnimi laty staje się coraz popularniejszy rozwiązaniem. W Internecie możemy znaleźć wiele pięknych i niedrogich projektów drewnianych domków zwanych potocznie kanadyjkami. Sama budowa domów szkieletowych z racji prostoty konstrukcji i zagospodarowania przestrzeni a także wykorzystywanych materiałów jest bardzo szybka. Według ekspertów postawienie budynku w stanie surowym trwa około 3 miesięcy, a przygotowanie takiego domku do zamieszkania to kwestia oczekiwania na wprowadzenie trwające około pół roku.
Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość prostej aranżacji przestrzeni wokół domu. Styl, w którym są one wykonywane pozwala na uzyskanie dużych efektów małym nakładem pracy.
Jak widać możemy w krótkim czasie zostać właścicielami wymarzonego domku, który, jeżeli jesteśmy zwolennikami stylu skandynawskiego, na pewno spełni wszystkie bazę oczekiwania. W końcu domy wykonane z drewna są w naszym kraju coraz bardziej popularne, a w dodatku ich wykonanie jest szybkie i bezproblemowe. Jeżeli zdecydujemy się na takie właśnie rozwiązanie będziemy mogli cieszyć się pięknym i funkcjonalnym wnętrzem. Urok drewna roztacza się również z zewnętrznej strony. Ściany takiego domku stanowią same w sobie ozdobę i ułatwiają aranżację naszej działki.

Tags
domek-w-pol-roku

ABOUT THE AUTHOR