Breaking News
 |  | 

Inne

Hotelik Ustrzycki- u nas zawsze dobrze i miło spędzony czas

img-responsive

Hotelik Ustrzycki w miejscowości Ustrzyki Dolne jest ładnie i nowocześnie urządzonym pensjonatem gościnnym. Sam budynek hoteliku zbudowany został przy głównej ulicy, dzięki takiemu rozwiązaniu- banalnie możliwy okazuje się dojazd do niego. Dojazd nie stanowi też żadnego problemu dla Gości, nawet w sezonie zimowym, kiedy na drogach może zalegać warstwa śniegu.

Hotelik Ustrzycki, położenie i sąsiedztwo z licznymi atrakcjami w okolicy

Gościniec Ustrzycki jest usytuowanym obiektem w malowniczej i przepięknej, otoczonej górami miejscowości Ustrzyki Dolne. Miejsce to słynie szczególnie- z najbardziej rozwiniętej (rozbudowanej) sieci- połączeń wyciągów narciarskich w Bieszczadach. M.in. dwie stacje, wyciągi narciarskie. Z czego na jedną z nich- rozciąga się urokliwy widok z pensjonatu na wyciąg i panoramę okolicy górskiej.

Oferta noclegowa

W tej niezwykle urokliwej okolicy, zakątku gór Bieszczad, ośrodek oferuje noclegi przez cały rok.
Hotelik Ustrzycki jako pensjonat oferuje Państwu 18 ładnie gustownie urządzonych pokoi, od 1 do 4 -osobowych. Każdy pokój ma własną, osobną łazienkę. Wszystkie nasze pokoje gościńca wyposażone zostały w TV oraz Internet bezprzewodowy (bezpłatny dostęp do WiFi). Również dla Państwa dyspozycji jest też wspólny kuchenny aneks oraz jadalnia. Obiekt dysponuje również własnym tarasem, a także w jego wnętrzu znajduje się sklep spożywczy. Oprócz tego na parterze ulokowana została i przyjemnie wystrojona i przytulna sala z kominkiem. Można w niej spędzić miłe czas, zarówno w długie zimowe wieczory, jak i w zimne deszczowe letnie dni.

Pozostałe atrakcje – czekające na naszych turystów

– Liczne trasy widokowe, blisko obiektu Hotelik Ustrzycki .
– Liczne szlaki turystyczno-spacerowe wokół miejscowości Ustrzyki Dolne.
– Ciekawe trasy biegowe, narciarskie i letnie, zlokalizowane w Ustianowej Górnej.
– Tzw. Szlak polskich ikon.
– Największy w Polsce sztuczny Zalew Soliński (tama).
– ZOO miejskie w Myczkowcach (otwarte przez cały rok).
– Duża oraz mała tzw. pętla Bieszczadzka.

Zapraszamy wszystkie osoby, kochające górskie wędrówki, a zimą- narciarzy uwielbiających jazdy na nartach z górskich zboczu, a także tych, którzy lubię jedno i drugie. Zawsze dokładamy z naszej strony wszelkich starań, aby ten czas był spędzony dobrze i niezapomniany. Wyjątkowo wykorzystanym czasem przez naszych Gości na odpoczynek i regeneracji sił organizmu.

 

hotelik-ustrzycki-u-nas-zawsze-dobrze-i-milo-spedzony-czas

ABOUT THE AUTHOR