Breaking News
 |  | 

Wnętrze

Jak unowocześnić wygląd naszej kuchni

img-responsive

Wcale nie musimy planować ogromnego remontu kuchni, aby ją unowocześnić, istnieją równie dobre sposoby z trochę niższej półki cenowej.
Co można zrobić w takim przypadku?

Blaty kuchenne

Blaty kuchenne to rzecz którą możemy wymienić, można zakupić przykładowo drewniane blaty, do tego dokupić białe szafki, będzie się to komponować w taki właśnie nowoczesny styl, zależy też jakie szafki mamy, bądź chcemy zakupić, jednak ładnie wygląda, kiedy mamy białe szafki i ciemne z drewna blaty, wszystko tworzy ładną kompozycję. Ogólny jasny wygląd kuchni sprawia, że wydaje się być nowoczesna.

Oświetlenie

Oświetlenie, w przypadku gdy mówimy o nowoczesności kuchni, nie można nie powiedzieć, że oświetlenie jest ważną kwestią, nowoczesny żyrandol to coś nad czym powinniśmy się zastanowić poważniej kiedy szukamy pomysłu jak unowocześnić wygląd kuchni.
Jednak same żyrandole to nie wszystko, kiedy popatrzymy na zdjęcia typowo nowoczesnych kuchni, zauważymy, że szafki wiszące od spodu mają zamocowaną listwę oświetleniową i to również bardzo często jest w nowszych stylach.

Kuchenka Indukcyjna

Kuchenka indukcyjna jest coraz częściej nie odłącznym elementem w kuchni. Jeśli zakupilibyśmy taką kuchenkę musimy niestety liczyć się z kosztem od 1000 złotych do 4/5 tysięcy jednak znajdziemy droższe.
To czego nie można odmówić takiej kuchence to fakt, że bardzo unowocześnia wygląd kuchni. Jeśli dodamy do tego dobrze dopasowane blaty i szafki, a także wybierzemy ładny żyrandol i listwy oświetleniowe, tak naprawdę już nasza kuchnia stała bardziej nowoczesna, jednak zawsze może być lepiej, prawda?

Przestrzeń

Owszem, prawda, a żeby tak było warto w kuchni zrobić przestrzeń, jeżeli mamy taką opcję wynieść stół z kuchni do jadalni, ponieważ nowoczesne cechują się przestrzennością, dodajmy do tego jakieś drobne dodatki, a także jakiś zapach typowo kuchenny. Do takiej kuchni aż chce się wchodzić, prawda?
Jednak sama przestrzeń to nie wszystko, musimy pamiętać o tym by po pierwsze nasza kuchnia była zawsze czysta, to jest tutaj jakby kluczowym elementem.

Kolorystyka

Kolorystyka to ostatnia rzecz dziś na naszej liście i o ile blaty, szafki, żyrandol wybieramy sami, tak powinno to być zachowane w jakimś ramie kolorystycznym, aby pasowało wszystko do siebie, jednak wiadome jest, że czasem niekonwencjonalne rozwiązania są lepsze niż “udeptane ścieżki” jednak zawsze o wiele ładniej wygląda wszystko gdy pasuje do siebie kolorami.

Tags
jak-unowoczesnic-wyglad-naszej-kuchni

ABOUT THE AUTHOR