Breaking News
 |  | 

Wnętrze

Narożnik w mieszkaniu – 3 inspiracje obok których nie przejdziesz obojętnie

img-responsive

Salon to chyba najważniejsze pomieszczenie w mieszkaniu każdego człowieka. To w tym pokoju odbywa się większość życia rodzinnego. Dzieci spędzając mnóstwo czasu bawiąc się i grając w gry na podłodze lub kanapie, przy stole wspólnie zjadamy posiłki lub odrabiamy lekcje, wieczorami razem spędzamy czas pod kocem oglądając ulubione seriale i filmy. Także, kiedy odwiedzają nas przyjaciele lub znajomi, gościmy ich w salonie, często umożliwiając nocleg po zakończonym przyjęciu.

 

Dlatego też, wystrój wnętrza naszego salonu musi być bardzo przemyślany i przede wszystkim praktyczny. Jednak nie trzeba zapominać, że funkcjonalne mieszkanie może także być bardzo ładne. Styl skandynawski to w ostatnim czasie najpopularniejszy trend w aranżacji wnętrz. Charakteryzuje się przestronnością, którą wspomaga dobrze dobrane oświetlenie. Jasna kolorystyka wpadająca w beże, biel, wszelkie odcienie szarości i naturalny brąz prawdziwego drewna. W tym stylu narożnik, który najlepiej będzie pasował musi mieć jeden z tych odcieni lub kolo pastelowy. Pudrowy róż, delikatny miętowy lub łagodny błękit idealnie dopełnią harmonię naszego salonu. Dadzą poczucie spokoju i dużego komfortu. Kolejnym nardzo mocnym trendem, który powraca od kilku lat jest styl vintage.

 

Lekkie przetarcia, sztucznie tworzone wrażenie postarzenia mebli i bardzo charakterystyczne dodatki. Narożnik w takim wydaniu, który będzie jednocześnie bardzo praktyczny, przypomni nam o dawnych czasach i da nam poczucie bezpieczeństwa. Jeśli jednam należymy do osób, które nie przepadają za nadmiarem dekoracji i niepotrzebnych bibelotów na półkach, doskonałym wyborem, może być postawienie na mocny kolor jako główny akcent w dużym pokoju. Narożnik w kolorze butelkowej zieleni lub morskiego, głębokiego turkusu będzie elementem robiącym pierwsze i z pewnością, piorunujące wrażenie zarówno na odwiedzających, jak i domownikach. Dobierając wystrój do wnętrza naszego salonu, najważniejsza jest zgodność z naszymi upodobaniami i poczuciem estetyki.

naroznik-w-mieszkaniu-3-inspiracje-obok-ktorych-nie-przejdziesz-obojetnie

ABOUT THE AUTHOR