Producent łóżek tapicerowanych i drewnianych wysokiej jakości

Jako producent łóżek tapicerowanych, drewnianych i kontynentalnych oferujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości, które tworzone są z dbałością o każdy szczegół. Produkujemy meble różnego rodzaju o zróżnicowanej wielkości czy formie. Nasze łóżka są produkowane w Polsce w okolicach Warszawy. Wyróżniają się nie tylko estetycznym wykonaniem, ale i dużą funkcjonalnością.

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Od momentu zamówienia łóżka aż do otrzymania gotowego produktu mija maksymalnie 2-3 tygodnie. W praktyce duże znaczenie ma rodzaj mebla, jego wielkość czy materiał wykonania. Jako producent łóżek Warszawa dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Dostawa odbywa się przy udziale firm kurierskich, naszym własnym transportem w Warszawie oraz okolicach, a także umożliwiamy odbiór osobisty mebli z naszych magazynów lub salonów.

Szeroka oferta materacy

Jako producent łóżek w swojej ofercie mamy również wysokiej klasy materace lateksowe, piankowe czy sprężynowe. Wszystkie cieszą się bardzo dużą popularnością ze strony klientów. Materace sprężynowe to materace, których konstrukcja jest oparta na cylindrycznych sprężynach umieszczonych w materiałowych kiszeniach. Całość uzupełnia wielowarstwowe pokrycie o właściwościach izolacyjnych i amortyzujących. Materace znajdujące się w naszej ofercie są niezwykle komfortowe i stosowane mogą być zarówno w przypadku łóżek drewnianych, jak i tapicerowanych czy kontynentalnych. Są produkowane z materiałów hipoalergicznych, dlatego są odpowiednie także dla alergików czy małych dzieci. Zapewniają one ciału człowieka odpowiednie ułożenie w czasie snu, co przekłada się na skuteczną eliminację bólu kręgosłupa.

Wyposażenie sypialni od A do Z

Jako producent łóżek wiemy doskonale, że przed zakupem warto dokonać starannej analizy swoich upodobań i możliwości mieszkaniowych. W końcu zakupione łóżko wykorzystywane ma być przez wiele lat. Wybrany mebel powinien być wygodny, komfortowy i zarazem estetycznie wykonany. W końcu człowiek przesypia aż ½ swojego życia.

Jako doświadczony producent łóżek Mińsk chętnie doradzamy naszym klientom przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Służymy radą i wieloletnim doświadczeniem. W praktyce dla każdego da się znaleźć odpowiednie wyposażenie sypialni – niezależnie od tego czy ma to być klasyczne łóżko drewniane, wygodne łóżko tapicerowane czy luksusowe i okazałe łóżko kontynentalne.

KONFIGURATOR ŁÓŻKA