GRUPA A

 

Milton – oferuje stylowe kolory, które zostały wzbogacone opalizującą strukturą. Mocnym punktem tej tkaniny jest ich innowacyjna hydrofobowość.

Oxford – naturalny splot oraz stonowane barwy; struktura plecionki.

Prestige – tkanina typu welur/velvet. Aksamitna w dotyku z powłoką Cleanaboo zabezpieczająca materiał przed wchłanianiem wody, redukuje powstawanie plam.

 

 


 

GRUPA B

 

Jaguar – to tkanina w stylu welwet (plusz), miła w dotyku, gładka, drobnotkana. Z powłoką Cleanaboo ograniczającą wchłanianie wody. Przyjazna zwierzętom, łatwo usunąć z niej sierść.

Magic Velvet – to dzianina welwetowa, miękka oraz gładka w dotyku.

Piano – to niezwykle przyjemny w dotyku welwet dzianinowy. Gładka struktura, elegancja.

 

 


 

GRUPA C

 

Beneto – to multifunkcyjna tkanina flokowana na podkładzie dzianinowym. Miękka i plastyczna w dotyku. Polecana dla rodzin z dziećmi oraz posiadaczy zwierząt.

Napoli – welwet utrzymany w wytwornych tonacjach kolorystycznych. Podwyższona odporność na brud i zadrapania. Polecana dla rodzin z dziećmi oraz posiadaczy zwierząt.

Venus Velvet – tkanina z kategorii welwetowych. Wyjątkowo delikatna i miękka z eleganckim połyskiem. Posiada właściwości Cleanaboo, które ograniczają wchłanianie wody. Przyjazna zwierzętom.

 

 


 

GRUPA D

 

Cameleon – głębia koloru, łatwoczyszcząca struktura. Niebywałe wrażenia estetyczne i wizualne. Wysoka wytrzymałość na przetarcia (40 000 cykli Martindale’a).

Glam Velvet – kolekcja glamour. Elegancka i szykowna tkanina z łatwością czyszczenia Easy Life. Wysoka wytrzymałość na przetarcia (47 000 cykli Martindale’a).

Velo – miękkość, ciepło, mięsista faktura. Atrakcyjna wizualnie.

 

 

KONFIGURATOR ŁÓŻKA