Breaking News
 |  | 

Wnętrze

Usługi cykliniarskie.

img-responsive

Usługi cykliniarskie w Białymstoku stoją na bardzo wysokim poziomie. Głównym zadaniem cykliniarki jak sama nazwa wskazuje jest – cyklinowanie. Podobnie jak szlifierka taśmowa, cykliniarka jest rodzajem szlifierki, który służy głównie do cyklinowania. Jest urządzeniem elektrycznym, które jest złożony z wielu mniejszych części oraz silnika elektrycznego, bezpośrednio połączonego z bębnem na którego to powierzchni znajduje się papier ścierny. Cykliniarka jednak jest jedynie nazwą potoczną, natomiast usługi cykliniarskie Białystok wykonuje szlifierka taśmowa i to właśnie jest jej prawdziwa, aktualna nazwa. Szlifierki taśmowe występują najczęściej w dwóch wersjach:

Pierwsza z nich posiada taśmę od spodu i służy do szlifowania podłóg drewnianych, które jest wykonywane poprzez posuwanie maszyny na podłożu przez operatora zasiadającego za sterami cykliniarki.

Druga z nich posiada taśmę z wierzchu i jest wersją stacjonarną. Jej głównym przeznaczeniem jest szlifowanie elementów ułożonych na taśmie. Stosuje się ją w stolarstwie, ale często także w celu wygładzenia ślizgów nart czy snowboardów.

 

uslugi-cykliniarskie

ABOUT THE AUTHOR