Breaking News
 |  | 

Wnętrze

Wspomnienia w kalendarzu

img-responsive

W każdym domu możemy znaleźć rzeczy, dzięki którym odmierzamy czas, czasami to tylko telefon, a czasem zegary. Wiele osób korzysta z kalendarzy w formie notatników A co byście powiedzieli na kalendarz ze zdjęciami? Hit czy kit? to zależy od nas, w końcu na takim kalendarzu ze zdjęciami możemy uwiecznić każda chwilę. TO już zależy wyłącznie od nas. Zdarza się nawet, że kalendarze ze zdjęciami to świetny pomysł dla młodego małżeństwa, które bierze się za aranżacje swojego gniazdka, a czasem to doskonały prezent dla dziadków. Najważniejsze jednak jest to, aby użyć odpowiednich zdjęć, Jeśli myślimy o prezencie dla dziadków, to warto wykorzystać zdjęcia wnucząt, natomiast w przypadku nas samych? Być może rozwiązaniem są zdjęcia z naszych podróży.

Aranżacja mieszkania a kalendarze ze zdjęciami

Nasze nowe cztery kąty zawsze pragniemy zaaranżować dokładnie tak, by do był zarówno funkcjonalny jak i przytulny. Czy możemy uznać, że nasze wspomnienia zamknięte w kalendarzu sprawią, że i mieszkanie będzie bardziej klimatyczne? Oczywiście że tak, w końcu mogą one pokazywać naszym gościom pasje, które są naszą domeną. TO pamiątki, które co miesiąc ulegają zmianom. Wystarczy jedynie skorzystać z jednej z wielu drukarni, dzięki którym będziemy mogli skomponować i wykonać tego typu calendarium. Oczywiście możemy też taki kalendarz zamówić przez internet. Decyzja należy już do nas. Warto jednak pamiętać, że jeśli do tej pory nie używaliśmy wiszących kalendarzy, to możemy mieć problem ze znalezieniem miejsca żeby go powiesić. Doskonały miejscem będzie garderoba czy też kuchnia, gdzie będziemy mogli zaplanować w wolnej chwili najbliższe ważne daty. Zastanawiając się nad najbliższymi wydarzeniami, które mamy wpisane w nasz osobisty kalendarz, warto wpisać je też w nasze calendarium naścienne, tak by móc je chwycić pierwszym rzutem oka. W końcu to nowe wydarzenie jak i wspomnienie zachowane na zdjęciu powinny sprawić, ze będziemy mieli doskonały humor na cały dzień. Takie aranżacje pozwalają nam stworzyć niezapomniany swojski klimat nawet w domu, do którego dopiero co się wprowadziliśmy i nie mamy jeszcze wspomnień z nim związanych. Za jakiś czas przecież, tak jak z każdym nowym miejscem, i w tym domu zrodzą się niezapomniane chwile, wystarczy tylko odrobina czasu. Wówczas nie tylko tego rodzaje calendarium ale również same cztery katy będą przywodzić nam na myśl niezapomniane wspomnienia, wystarczy rok czy dwa, aby mieć w czym wybierać zdjęcia do kolejnego kalendarza zapełnionego naszymi wspomnieniami.
Jeśli tylko mamy takie marzenie, i możemy przebierać w zdjęciach ukazujących nasze najlepsze wspomnienia, to warto zastanowić się nad wykonaniem kalendarza ze zdjęciami. wówczas nasze cenne wspomnienia staną się ozdobą naszej ściany w dowolnym miejscu równocześnie przypominając nam najlepsze chwile z naszego życia. Najlepsze jest to, zę co miesiąc przypomnimy sobie kolejne miłe chwile, które uwiecznimy w naszym pięknym kalendarzu.

wspomnienia-w-kalendarzu

ABOUT THE AUTHOR