Breaking News
 |  | 

Inne

Zimne i gorące – typowanie w grach liczbowych

img-responsive

Wielu graczy, którzy skreślają liczby i decydują się na zakup kuponu w grach Totalizatora Sportowego pragnie pewnego sposobu na wygraną. Niestety nie ma obecnie sposobu typowania liczb, który gwarantowałby trafienie wszystkich sześciu liczb w Dużym Lotku. Mimo to wiele osób próbuje wypracować tego typu metodę, na przykład poprzez obserwowanie wyników losowań. Obecnie ten sposób typowania jest znacznie ułatwiony, ponieważ w internecie można znaleźć wyniki losowań, a także gotowe zestawy gorących i zimnych liczb.

 

Wyniki i statystyki Lotto pozwalają na samodzielne wydzielenie zimnych i gorących liczb. Liczby zimne to te, które w wybranym zakresie losowań praktycznie nie padały. Gorące to natomiast te, które w statystyce wyników pojawiały się najczęściej. Nie należy jednak uważać, że w takim przypadku wystarczy jedynie skreślić najczęściej padające liczby. Zdarza się bowiem, że już po kilku losowaniach dana gorąca liczba stała się zimna. Dlatego warto jest korzystać ze statystyk rozsądnie i wybierać dość krótkie zakresy losowań.
Wybierając swój zestaw na podstawie statystyk zimnych i gorących liczb warto jest dokonać przemieszania. To zazwyczaj daje lepsze rezultaty niż typowanie wyłącznie z jednego zbioru liczb. Ta metoda jednak również nie jest pewna, ponieważ w przypadku gry Lotto możliwych jest aż 14 000 000 kombinacji, a losowanie jest całkowicie losowe, jeśli nie bierze się pod uwagę takich parametrów jak pewna niedoskonałość kul, które biorą udział w losowaniu.

zimne-i-gorace-typowanie-w-grach-liczbowych

ABOUT THE AUTHOR